MIKOŁAJKI …tuż … tuż

MIKOŁAJKI tuż…tuż…

Zbliża się czas na który czekają nie tylko dzieci ale również dorośli dla których jest to czas wspomnień z dzieciństwa.
Mikołajki kojarzą się nam z niespodziankami, prezentami i uśmiechem. I każdy marzy aby spotkać prawdziwego Świętego Mikołaja.

W wielu miejscach możemy spotkać Mikołajów, Aniołki i Śnieżynki rozdających słodycze. W tym trudnym czasie pandemii odbędzie się mniej mikołajkowych imprez jednak można pomyśleć o niewielkich mikołajkowych domówkach i świątecznych akcesoriach.

Co będzie potrzebne do mikołajkowej zabawy?
– akcesoria czyli czapka Mikołaja, broda lub cały strój, duży worek na prezenty
– sztuczny śnieg (o prawdziwy będzie chyba trudno), rogi renifera, czapka elfa, może coś zimowego dla pięknej śnieżynki
– gadżety do dekoracji i do zdjęć – tu pięknie zaprezentują się foliowe kurtyny, światełka, balony z helem, talerzyki, kubeczki
i serwetki
– koniecznie wypastowane i równo ułożone buty ….. i oczywiście prezenty
– … a na koniec obowiązkowo dobry humor

Nie zawsze jednak możemy osobiście obdarować bliskich upominkami. Różne sytuacje sprawiają, że nie możemy być razem.
W takich sytuacjach korzystamy z usług firm, które mogą za nas przesłać kurierem lub dostarczyć pod same drzwi nasze mikołajkowe prezenty.

Za naszą pomocą możecie przesłać życzenia, wyjątkowe niespodzianki dla każdego dziecka, dla każdego, kogo chcecie obdarzyć uśmiechem. Nasza poczta balonowa to piękne mikołajkowe balony w kształcie reniferów, choinek, mikołajów, śnieżynek, napełnione helem i dostarczane z Waszym bilecikiem pod wskazany adres. Balony możemy przygotować w formie dużych bukietów lub jako pojedyncze baloniki zapakowane w ozdobny karton. Do każdej przesyłki możemy dodać słodkie czekoladki lub pierniczki, pluszowego misia a nawet dobre wino.

Zamówienia możesz złożyć na https://www.bukietybalonowe.pl/